مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی 12/1، ابتدای جامی  |  36026220-051

تصحیح Writing آیلتس

مرکز زبان آیلتس کلاب

معرفی تصحیح Writing آیلتس

مهارت رایتینگ یکی از مشکل ترین قسمت های آزمون آیلتس می باشد و به همین دلیل تصحیح رایتینگ های آیلتس و ارزیابی و نمره دهی دقیق آنها همیشه یکی از دقدقه های اصلی متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس بوده است. این خدمت توسط تیم تخصصی آیلتس کلاب و توسط ممتحنین قبلی آیلتس (Ex-examiners) انجام می شود تا بدین وسیله زبان آموزانی که دوره های تخصصی مهارت رایتینگ را قبلا گذرانده اند امکان ارزیابی و همچنین میزان پیشرفت خود را در این مهارت بدست بیاورند. تصحیح رایتینگ ها به 2 شکل متفاوت “on-site” و “offline انجام می شود:

1- تصحیح آفلاین (offline) در این حالت متقاضیان محترم می بایست رایتینگ های خود را بصورت تایپ شده با فرمت word و یا PDF در گزینه "بارگزاری نسخه" رایتینگ قرارداده و ثبت نمایند. دقت نمایید رایتینگ های تسک 1 بیشتر از 220 کلمه و تسک 2 بیشتر از 350 کلمه نباشند. نتایج تصحیح رایتینگ بین 2 تا 3 روز کاری زمان می برد و پس از تایید supervisor مرکز، به ایمیل شما ارسال خواهد شد. این مدل تصحیح در 3 بخش Essay – Report – Letter تقسیم بندی شده که امکان تصحیح هر یک از این 3 بخش بصورت جداگانه میسر شده است.

2- تصحیح حضوری در کلاس (on-site & online) همچنین در صورت نیاز به تصحیح رایتینگ بصورت حضوری بهمراه تحلیل و مشاوره، می توانید درخواست برگزاری جلسه خصوصی تصحیح رایتینگ با یکی از ممتحنین مرکز را داشته باشید. هر جلسه خصوصی به مدت 1 ساعت و 20 دقیقه برگزار می شود و چندین نمونه رایتینگ در حضور متقاضی بهمراه توضیح و رفع اشکال، تصحیح و نمره دهی می شود. - لازم به ذکر است این مدل تصحیح رایتینگ بصورت انلاین نیز قابل برگزاری می باشد و عزیزانی که امکان مراجعه حضوری به موسسه را ندارند می توانند از حالت انلاین استفاده نمایند.

ثبت نام در آزمون

تکمیل موارد ستاره دار الزامی می باشد.
${message}
شماره تماس پشتیبانی

051-36026220

مشاوره آنلاین
تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز زبان آیلتس کلاب به شماره ثبت ۳۰۹۳۴۶ می باشد.